Choose Your Pricing Plan

  • Class & Bake Box

    40$
     
    • Ingredients delivered right to your door
    • Pre-measured ingredients to save you the hassle and time
    • Price for one box and class
    • Each box will make at least 12 servings of the recipe
    • *LOCAL DELIVERY ONLY*
  • Class Only

    20$
     
    • Choose this option if you only want to purchase the class
    • Ingredient list will be provided upon booking confirmation
    • You will provide all of your own ingredients and supplies
  • One-On-One

    50$
     
    • For those interested in a private lesson & one-on-one time
    • Other members of immediate family are welcome to join
    • Class only - No bake box
  • Group Class

    20$
     
    • $20 per student
    • Minimum of 5 students per class
    • Please contact me at:
    • info@jennsbakeshop.com
    • If any students in the class wish to also receive a bake box
  • One-on-One + BakeBox

    65$
     
    • For those interested in a private lesson & one-on-one time
    • Purchase includes one bake box kit
    • Bake boxes are $5 off for one-on-one lessons